Linkedin IconInstagram IconFacebook Icon

Klauzula informacyjna dla kontrahentów i osób ich reprezentujących lub wskazanych do kontaktu

O konieczności realizowania obowiązku informacyjnego wobec kontrahentów i osób ich reprezentujących lub wskazanych do kontaktu pisałam już w tym artykule.

Jeżeli zależy Ci na profesjonalnym wizerunku, a jednocześnie chcesz wypełniać obowiązki wynikające z RODO, wzór klauzuli informacyjnej możesz dołączyć do każdej umowy, w której pojawiają się dane osobowe – zarówno osób reprezentujących kontrahentów (np. członków zarządu), kierowników projektu jak i osób kontaktowych.

Cena: 39 zł brutto

Klauzula informacyjna

Dlaczego warto dołączać klauzulę informacyjną do umowy?

Co otrzymasz, gdy zdecydujesz się na zakup produktu?

Tworząc wzory dokumentów działam zgodnie z następującą zasadą:

„To prosta, ale potężna zasada: zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodziewają.”

Mam nadzieje, że otrzymany produkt spełni Twoje oczekiwania. We wszystkich sprawach związanych z zakupem kontaktuj się ze mną za pośrednictwem wiadomości e-mail: sklep@bettercallmika.pl.

Jestem tu, aby Ci pomóc.

Jeżeli na etapie uzupełniania klauzuli okaże się, że potrzebujesz indywidualnego wsparcia profesjonalisty, możesz mi zlecić wdrożenie dalszych zmian. W każdym czasie zapraszam do kontaktu i współpracy.


    Administratorem Danych Osobowych jest Mika Łukasik prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Better Call Mika Łukasik (ul. Widawska 25 lok. 32, 01-494 Warszawa, NIP: 5223165249). Dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia, zgodnie z jego treścią. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, możesz skontaktować się z wyznaczonym przez Administratora przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@bettercallmika.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.