Linkedin IconInstagram IconFacebook Icon

Wzór regulaminu konkursu
organizowanego za pośrednictwem portalu Facebook

Bez wątpienia aktualnie jednym z najpopularniejszych sposobów na promocję swojej marki czy konkretnego produktu i pozyskanie klientów jest organizacja konkursów na portalach społecznościowych, w tym m.in. Facebooku.

Czy zdajesz sobie sprawę, że większość konkursów organizowanych za pośrednictwem portalów społecznościowych jest niezgodna z obowiązującym prawem?

Wspominałam już o tym w tym artykule.

Cena: 299 zł brutto

Regulamin konkursu_bez tła_rozm. L

Kreatywny konkurs potrafi zaangażować Twoich obserwujących, a duże zaangażowanie (komentowanie, polubienia) zdecydowanie zwiększą Twoje zasięgi.

Musisz jednak pamiętać o jednej zasadniczej kwestii – konkurs należy zorganizować zgodnie z polskim prawem oraz regulaminem portalu społecznościowego, 
za pośrednictwem którego zamierzasz go zorganizować.

Jeżeli zależy Ci na tym, aby konkurs został przeprowadzony zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz regulaminem Facebooka, oferowany wzór regulaminu zdecydowanie to ułatwi.

Dlaczego warto posiadać regulamin konkursu zgodny z obowiązującymi przepisami prawa i regulaminem Facebooka?

Czy warto się tym przejmować?

TAK, ponieważ liczba konkursów zgłaszanych do portalu Facebook czy organów celno-skarbowych jest wystarczająco wysoka, aby zwracać szczególną uwagę na zaplecze prawne organizowanych konkursów.

Jakie korzyści płyną z zakupu produktu?

Co otrzymasz, gdy zdecydujesz się na zakup produktu?

Wzór jest dedykowany konkursom odbywającym się jako przyrzeczenie publiczne (nie jako loteria), co oznacza, że jest konkursem, w którym nie wyłania się zwycięzców w drodze przypadku i nie wymaga zezwolenia dyrektora izby administracyjnej skarbowej oraz nie istnieje obowiązek zgłaszania go.

Tworząc wzory dokumentów działam zgodnie z następującą zasadą:

„To prosta, ale potężna zasada: zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodziewają.”

Mam nadzieje, że otrzymany produkt spełni Twoje oczekiwania. We wszystkich sprawach związanych z zakupem kontaktuj się ze mną za pośrednictwem wiadomości e-mail: sklep@bettercallmika.pl.

Jestem tu, aby Ci pomóc.

Jeżeli na etapie organizacji konkursu okaże się, że potrzebujesz indywidualnego wsparcia profesjonalisty, możesz mi zlecić wdrożenie dalszych zmian w regulaminie lub stworzenie indywidualnego regulaminu dostosowanego do Twoich potrzeb. W każdym czasie zapraszam do kontaktu i współpracy.


    Administratorem Danych Osobowych jest Mika Łukasik prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Better Call Mika Łukasik (ul. Widawska 25 lok. 32, 01-494 Warszawa, NIP: 5223165249). Dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia, zgodnie z jego treścią. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, możesz skontaktować się z wyznaczonym przez Administratora przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@bettercallmika.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.