Linkedin IconInstagram IconFacebook Icon

PAKIET DOKUMENTÓW DLA PRACODAWCY

Zamierzasz zatrudnić nowego pracownika, a jednocześnie chcesz skutecznie zabezpieczyć prowadzoną przez siebie działalność? Zależy Ci, aby zabezpieczyć się również przed „kradzieżą” klientów? Chcesz, aby cała procedura zatrudniania była zgodna z przepisami dot. ochrony danych osobowych, w tym RODO? Świetnie trafiłaś_eś!

Przygotowałam pakiet dedykowany pracodawcom. Połączyłam formalności występujące na różnych etapach związanych z zatrudnianiem pracowników, od ubiegania się o pracę po ewentualne dochodzenie roszczeń i zabezpieczenie pracodawcy na wypadek nieuczciwych pracowników.

Cena: 549 zł brutto

Pakiet dla pracodawcy_bez tła_rozm. L

W Pakiecie znajdziesz:

1) dokumenty niezbędne na etapie zatrudniania, tj.:

2) wzór umowy o pracę, a w nim m.in.:

3) wzór umowy o zakazie konkurencji w trakcie trwania stosunku pracy, a w nim m.in.:

4) wzór upoważnienia do przetwarzania danych osobowych;

5) oświadczenia i zobowiązania w przedmiocie ochrony danych osobowych, w tym:

Jakie korzyści płyną z zakupu Pakietu?

Tworząc wzory dokumentów działam zgodnie z następującą zasadą:

„To prosta, ale potężna zasada: zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodziewają.”

Mam nadzieje, że otrzymany produkt spełni Twoje oczekiwania. We wszystkich sprawach związanych z zakupem kontaktuj się ze mną za pośrednictwem wiadomości e-mail: sklep@bettercallmika.pl.

Jestem tu, aby Ci pomóc.

Jeżeli na etapie uzupełniania dokumentów okaże się, że potrzebujesz indywidualnego wsparcia profesjonalisty, możesz mi zlecić wdrożenie dalszych zmian. W każdym czasie zapraszam do kontaktu i współpracy.


    Administratorem Danych Osobowych jest Mika Łukasik prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Better Call Mika Łukasik (ul. Widawska 25 lok. 32, 01-494 Warszawa, NIP: 5223165249). Dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia, zgodnie z jego treścią. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, możesz skontaktować się z wyznaczonym przez Administratora przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@bettercallmika.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.