Linkedin IconInstagram IconFacebook Icon

Umowa najmu okazjonalnego

Zamierzasz wynająć mieszkanie lub dom, a jednocześnie zależy Ci na zabezpieczeniu się na wypadek nieuczciwego najemcy? Jeżeli potrzebujesz w tym zakresie wsparcia, trafiłaś_eś w odpowiednie miejsce.

Tu możesz kupić gotowy wzór umowy najmu okazjonalnego

Cena umowy: 249 PLN brutto

Umowa najmu okazjonalnego_bez tła_rozm. L

Dlaczego warto zawrzeć umowę najmu okazjonalnego zamiast "zwykłej" umowy?

Oto najważniejsze cechy i wymogi dotyczące najmu okazjonalnego:

Zgodnie z zasadą, że nic nie mówi o nas więcej niż nasi Klienci, oto jedna z opinii na temat stworzonej przeze mnie umowy najmu okazjonalnego:

Poza doradztwem w zakresie spraw cywilnoprawnych, Pani Mika konstruowała również dla mnie umowę najmu okazjonalnego wykazując się przy tym bardzo dużą wiedzą merytoryczną i umiejętnością wytłumaczenia zawiłości prawnych w przystępny sposób. Świadczone przez p. Mikę Łukasik usługi prawne wyróżniają się rzetelnością, terminowością, dokładnością i profesjonalizmem. Polecam!”

– Michał Radwan

Co otrzymasz, gdy zdecydujesz się na zakup produktu?

Tworząc wzory dokumentów działam zgodnie z następującą zasadą:

„To prosta, ale potężna zasada: zawsze dawaj ludziom więcej niż się spodziewają.”

Mam nadzieję, że otrzymany produkt spełni Twoje oczekiwania. We wszystkich sprawach związanych z zakupem kontaktuj się ze mną za pośrednictwem wiadomości e-mail: sklep@bettercallmika.pl

Jestem tu, aby Ci pomóc.

Jeżeli na etapie uzupełniania umowy okaże się, że potrzebujesz indywidualnego wsparcia profesjonalisty, możesz mi zlecić wdrożenie dalszych zmian. W każdym czasie zapraszam do kontaktu i współpracy.


    Administratorem Danych Osobowych jest Mika Łukasik prowadząca działalność gospodarczą pod firmą Better Call Mika Łukasik (ul. Widawska 25 lok. 32, 01-494 Warszawa, NIP: 5223165249). Dane osobowe będą przetwarzane w celu obsługi zgłoszenia, zgodnie z jego treścią. We wszystkich kwestiach dotyczących ochrony danych osobowych, możesz skontaktować się z wyznaczonym przez Administratora przedstawicielem pod adresem e-mail: odo@bettercallmika.pl. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.